Başvuru Tipi
+90 212 244 92 22

HAKKIMIZDA

CottGroup Astoria Şişli

VERİKEP ( Boss Yönetişim Hizmetleri A.Ş ) Türkiye Noterler Birliği Vakfı Teknoloji Şirketi TNB KEP İş ortağı olup CottGroup® şemsiyesi altında yer alır. CottGroup®, danışmanlık, outsourcing, teknoloji ve eğitim alanlarında hizmet vermektedir.

CottGroup®, Danışmanlık, Dış Kaynak Kullanımı, Teknoloji ve Eğitim hizmetlerini tek bir noktadan sunmaktadır. Cottgroup® aynı zamanda, bütünleyici hizmetler sunabilen Türkiye'deki tek gerçek BPO ( Business process outsourcing – İş Süreçlerinin Dış Kaynak Yoluyla Temini ) organizasyonudur.

Bilişim teknolojileri, bankacılık/finans, sigortacılık, eğitim sektörlerinden; enerji, yönetim, perakende, üretim ve sağlık sektörlerine; Türkiye genelindeki orta büyüklükteki şirketlerden, Fortune 500 şirketlerine kadar uzanan geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır.

Verikep Kimdir?

(Boss Yönetişim Hizmetleri A.Ş) TNB KEP tarafından, Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) ve Elektronik İmza (E-imza) hizmetlerinin tanıtım ve satış faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacı ile yetkilendirilmiş bir teknoloji ve insan kaynakları firmasıdır. Verikep, Boss Yönetişim Hizmetleri A.Ş. markasıdır.

Uzun yıllara dayanan sektör deneyimini teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerinin ihtiyaçları etrafında şekillenen özel hizmet çözümleri sunma alışkanlığı ile Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) hizmetini de geniş hizmet yelpazesine eklemiştir.

Neden Biz ?

Müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan, güvenilir, çözüm odaklı, hızlı ve kaliteli iş sonuçları üreten, takipçi ve konusunda uzman, deneyimli bir kadroya sahibiz. Şirketinizin ihtiyaçlarını titiz çalışmalar neticesinde belirleyip, standart hizmet paketleri sunmak yerine tam olarak sizin ihtiyaçlarınıza özel tasarlanmış süreçlerle verimliliğinizi arttırmanıza katkıda bulunuyoruz.

İnsan Kaynakları süreçlerinizin pürüzsüz ve üst seviyede verimli ilerleyebilmesi için önceliklendirme yaparak ve her aşamada sizleri bilgilendirerek çalışmayı prensip edinmiş durumdayız.

Veri Güvenliği ve Teknik Altyapı

Uygulamalarımız, Avrupa ve Türk veri koruma mevzuatları esasına dayanır. Proses ve prosedürlerimizin müşterilerimizin iç kontrollerine ve uluslararası gerekliliklerine (örneğin SOX) uyduğundan emin olabilmek için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz.

Yönetim Ofisimiz aşağıdaki sertifikasyonlara sahiptir:

  • ISO 9001: 2008 ISO Sertifikasyonu, kaliteli servis dağıtımında, ekonomik açıdan tutarlı olarak güvenliğe ve verimliliğe çevre dostu bir yol sağlamada, gerekli standartları ve prosedürleri uyguladığımızın garantisidir.
  • ISO 27001: 2013 Şirketimiz, verimli bir şekilde gizli müşteri verilerini idare etme yetisini göstermişlerdir. Sertifikaya layık olmamız ve müşterilerimizin verilerini güvenilir bir şekilde yönetiyor olmamız; şirketimize olan güven seviyesini arttırmakla birlikte, ISO 27001 bilgi güvenliği standartlarını en iyi şekilde uygulayabildiğimizi de kanıtlamıştır.
  • ISO 10002:2004 Ofisimiz, SGS tarafından, müşteri geri dönüş yönetim sistemi kalitesini tanımasından ötürü prestijli ISO 10002: 2004 sertifikası ile ödüllendirilmiştir.
  • TSE –HYB: Ofisimiz, tüketiciye verilecek hizmetlerin mevzuata uygunluğunu, imkan ve kabiliyetlerinin yeterliliğini ve ilgili Türk Standartları Enstitüsü kriterlerine uygunluğunu kanıtlayarak, bu hizmet yetki belgesine layık görülmüştür.